Győzelem után jöhet az új stadion.
.

Alighogy elvonultak a diadalittas hazai drukkerek a szombati Diósgyőr–Ferencváros (2-1) mérkőzés után, egy gép meg is kezdte a stadionrekonstrukciós program legújabb állomása, a miskolci stadion bontását – egyelőre csak jelképesen, az igazi munkálatok jövő héten indulnak.

Az alig néhány hete bemutatott látványtervek szerint mintegy másfél év alatt 6,5 milliárd forintból Kelet-Közép-Európa legnagyobb sportkomplexuma épül Diósgyőrben.

A búcsú tehát méltó volt, a diósgyőriek ugyanis 32 év elteltével tudták ismét legyőzni hazai pályán a Ferencvárost. Grumics és Gera góljaival már 9 perc után 1-1 volt a találkozó állása, a győztes találatot Takács Tamás szerezte a 61. percben. Folytatás valamikor 2016- ban, ugyanott, csak immár egy 15 ezres, modern stadionban.